KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14367206
nr 1436 7206
Knut Norman
(1896-1977), Sverige
Oljemålning, Venedig. Signerad. Olja på pannå, 32x40, yttermått inklusive ram: 49x58 cm
Knut Norman, född 1896, död 1977, svensk målare,
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 6 december 2021
kl 19:37:15
100 kr
150 kr
200 kr